Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Kontakt

Opinie o produktach

Producenci

aQuapeuticBURLINGTONCatalanoEXCELLENTNovelliniOMNIRESRavon

Hity sklepowe

AQUAPEUTIC Colorado - wanna z hydromasażem, okrągła, 4-osobowa

AQUAPEUTIC Colorado - wanna z hydromasażem, okrągła, 4-osobowa

15 900,00 zł
Wanna do hydroterapii, hydromasaż wodny i powietrzny.
Ravon Modern wanna wolnostojąca 179x80cm QualTec

Ravon Modern wanna wolnostojąca 179x80cm QualTec

7 470,00 zł
Wymiary: 179 x 80 x 62 cm,  Kolor: biały   Wanna wolnostojąca Ravon Modern posiada ponadczasowy charakter oraz niespotykaną w tej klasie cenowej jakość połączoną z wyjątkową trwałością.Wanna wykonana jest w technologii kompozytu, pokryta jest…

Chmura tagów

» Regulamin

Regulamin

 

 I Strony transakcji

  1. Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

  2. Sklep Zrelaksujsie.eu jest własnością firmy:

  F.H.U.P. PEGAZ
  ul. Inowłodzka 14
  26-300 Opoczno
  NIP:768-000-14-90

  Wszelką korespondencję, zwroty prosimy kierować na adres magazynu centralnego w Opocznie.

  ul. Inowłodzka 14
  26-300 Opoczno

  Nr rachunku bankowego
  PKO BP o/Opoczno: 37 1020 3916 0000 0902 0023 8816

 

II Oferta sklepu

 


1. Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

2. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.

3. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, a podane specyfikacje z materiałów publikowanych przez producentów.

4. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne lub mogą być produktami na zamówienie (o czasie realizacji powyżej tygodnia), jeśli zajdzie taka okoliczność zostaną Państwo niezwłocznie o niej poinformowani przez pracownika sklepu Zrelaksujsie.eu

 

III Zamówienia

 

1. Zamówienie można złożyć, korzystając z formularza na stronie zrelaksujsie.eu, przesyłając e-mail, lub telefonicznie.

2. Zamówienia mogą być składane zarówno przez Klientów posiadających swoje indywidualne konto na stronie zrelaksujsie.eu (Klienci zarejestrowani), jak również przez Klientów, którzy takiego konta nie posiadają (nowi Klienci).

3. Rejestracja w sklepie oraz utworzenie konta Klienta następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie zrelaksujsie.eu Utworzenie takiego konta umożliwia zarejestrowanemu Klientowi składanie zamówień bez konieczności wypełniania formularza zamówienia, śledzenie statusu złożonych zamówień, pozwala na korzystanie z przechowalni oraz na oglądanie historii dokonanych zakupów.

4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.

5. W przypadku niektórych mało popularnych towarów zamówienie zostanie skierowane do realizacji po wpłacie minimum 30% zaliczki.

6. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez nowego Klienta jest określenie rodzaju i ilości zamawianych towarów oraz prawidłowe wypełnienie oraz przesłanie formularza zamówienia udostępnionego podczas procedury zamawiania towarów. Prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oznacza podanie przez Klienta co najmniej następujących danych:
a. dane osobowe (imię, nazwisko),
b. dane teleadresowe (ulica, kod pocztowy, miasto, województwo, kraj),
c. numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie i weryfikacja zamówienia,
Nieprawidłowo wypełnione formularze nie zostaną przez sklep zrelaksujsie.eu przyjęte do realizacji.

7. W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących przesłanych formularzy sklep zrelaksujsie.eu zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji sklep zrelaksujsie.eu zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.

8. Sklep zrelaksujsie.eu zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana warunków realizacji zamówienia nie może nastąpić po jego przyjęciu do realizacji przez sklep. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, ich wysokość podana zostaje przy potwierdzeniu przez sklep zamówienia.

9. Zamieszczone na stronach sklepu informacje o towarach są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego. Klient wypełniając formularz zamówienia, składa ofertę kupna określonego towaru oferowanego przez Sklep.

 

IV Formy płatności

 

1. Kupując w sklepie zrelaksujsie.eu mogą Państwo dowolnie wybierać formy płatności w zależności od własnych preferencji oraz od wybranego sposobu dostawy/odbioru zamówionego towaru:

 

a: Przelew bankowy - Przelew należności na konto sklepu.
b: Gotówka przy odbiorze - Płatność gotówką przy odbiorze towaru z naszego magazynu lub przy dostawie naszym transportem.
c: Pobranie (Kurier) - Płatność gotówką przy odbiorze paczki (tylko przesyłki kurierskie) - płatne 29zł.


2. W przypadku wybrania przelewu bankowego jako sposobu płatności towar wysyłamy dopiero z chwilą wpłynięcia na konto sklepu zrelaksujsie.eu płatności wraz z kosztami wysyłki.

 

V Transport

 


1. Poza tym obszarem przesyłki realizujemy również transportem własnym sklepu lub kurierem.

2. Koszt przesyłki jest uzależniony od rodzaju towaru (rozmiar, waga).

3. Standardowe przesyłki do 30kg - 28 zł/paczka, Za pobraniem: + 9 zł.

 1. W przypadku dużych zamówień i produktów o dużych gabarytach jak wanny, kabiny, fotele masujące, koszty dostawy są ustalane indywidualnie.

  5. Wszystkie przesyłki wysyłane do Państwa kurierem są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone!

   

   

 

VI Czas realizacji zamówienia

1. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne lub sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta.  W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć (w indywidualnych przypadkach nawet do kilkudziesięciu dni), o takim fakcie Nabywca zostanie bezzwłocznie poinformowany.

2. O terminie realizacji zamówienia Klient informowany jest podczas weryfikacji zamówienia (telefonicznej bądź poprzez pocztę elektroniczną), która odbywa się w ciągu 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

 

VII Gwarancje


1. Każdy oferowany przez sklep zrelaksujsie.eu towar posiada gwarancje producenta.

2. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT.

3. Jakiekolwiek problemy techniczne rozwiązywane są przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski (wskazane przez producenta/importera), których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera, oraz przez serwis sklepu zrelaksujsie.eu

4. Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną produktu i nie została ona wypełniona przez obsługę naszego sklepu, jest ona również ważna z dowodem zakupu.

5. Jeżeli Państwo sobie życzą, możemy również wypełnić kartę gwarancyjną. W takim przypadku prosimy po rozpakowaniu przesyłki o przesłanie jej na adres sklepu. Wypełnioną kartę niezwłocznie Państwu odeślemy.

 

 

VIII Faktury VAT


1. Do każdego zakupionego w sklepie zrelaksujsie.eu produktu dołączana jest faktura VAT.

 

 

IX Wydanie towaru

  1. Chwilą wydania towaru jest moment odebrania rzeczy z magazynu firmy, a w przypadku jego wysyłki powierzenie go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). W przypadku naszego sklepu jest to firma kurierska bądź nasz transport w zależności od cech zamówionego sprzętu oraz dokonanego przez Państwa wyboru. Wysyłając towar do Państwa, sklep zrelaksujsie.eu zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy, w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).

   

 

X Zwroty zamówionych produktów


1. Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (DzU Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w terminie i na warunkach określonych w powyższej ustawie. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Jednak zwracany towar nie może nosić śladów użycia i musi posiadać nienaruszone oryginalne opakowanie. Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary niepodlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu pokrywa kupujący. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu, będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.

3. Równocześnie informujemy o ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926) wszystkie dane osobowe zebrane przez sklep zrelaksujsie.eu będą wykorzystywane dla potrzeb realizacji procesu zamówienia, obsługi posprzedażowej (reklamacji) i w celach promocyjnych. Każdy zarejestrowany w sklepie klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

4. W przypadku zamówienia produktów sprowadzanych na indywidualne zamówienie klienta (towary o czasie realizacji powyżej tygodnia), a następnie niezawinionej przez sklep zrelaksujsie.eu rezygnacji z zamówienia na te produkty oraz w przypadku uzgodnionego ze sklepem zwrotu towaru sprowadzanego na indywidualne zamówienie klienta, przysługuje naszej firmie prawo do obciążenia Klienta kosztami obsługi zwrotu towaru zamówieniowego w wysokości min. 20% wartości tych produktów.

 

 

XI Postanowienia końcowe

 

1. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

2. Wszystkie znajdujące się w sklepie zrelaksujsie.eu znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i są wyłączną własnością tychże firm.

3. Zawartość sklepu zrelaksujsie.eu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu zrelaksujsie.eu są zgodne z danymi katalogowymi producentów.

4. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail oraz na przetwarzanie przez sklep zrelaksujsie.eu swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie zrelaksujsie.eu (zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

 

5. Sklep zrelaksujsie.eu zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów w opisach produktów i umieszczonych zdjęciach.

6. Zdjęcia umieszczone przy produktach mogą być zdjęciami aranżacyjnymi, ich zawartość może różnić się od sprzedawanego elementu wyposażeniem, stroną, kolorem itd.

 

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl